Kluby Sportowe

POLSKI ZWIĄZEK PŁYWACKI

01-813 Warszawa
ul. Marymoncka 34
skr.pocz.34

tel. 22 835-35-89
fax 22 835-39-83

POMORSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PŁYWACKI

PŁYWANIE

KS AZS-AWFiS

80-336 Gdańsk
ul. Czyżewskiego 29

tel. 58 552-47-21
fax. 58 552-47-21

WKS Flota Gdynia

81-127 Gdynia
ul. Śmidowicza 73

klub. 58 626-20-12
fax. 58 626-24-92

Malborskie Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

82-200 Malbork
pl. Narutowicza 14

Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe

82-500 Kwidzyn
ul. Mickiewicza 56 B

55 279-64-41

Uczniowski Klub Sportowy
DWÓJKA MORENA

80-288 Gdańsk
ul. Marusarzówny 10

tel/fax 58 348-76-62

Uczniowski Klub Pływacki
TRÓJKA Wejherowo

84-200 Wejherowo
ul. Nanicka 22

tel. 58 677 6088
fax 58 677 6089

UKS MEWA przy SP nr 2
we Władysławowie

84-120 Władysławowo
ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 2

tel/fax 58 674-05-31

Uczniowski Klub Sportowy SIÓDEMKA

81-715 Sopot
ul. Haffnera 55

Sekcja Pływacka MOSiR Sopot

81-844 Sopot
ul. Armii Krajowej 76/82

pływ. 58 551-68-42
fax 58 551-61-51

Międzyszkolny Klub Sportowy
SAMBOR Tczew

83-110 Tczew
ul. Wł. Jagiełły 8

klub. 58 531-19-41
pływ. 58 531-46-26

Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA
Sekcja Pływania SOLEX

84-300 Lębork
ul. I Armii WP 10

605-335-299

Uczniowski Klub Sportowy ÓSEMKA

83-200 Starogard Gdański
ul. Zblewska 18

tel. 58 562-96-09

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe
SZANSA-START GDAŃSK

80-437 Gdańsk
ul. Wajdeloty 12/13

Ludowy Uczniowski
Klub Sportowy OLIMP

84-300 Lębork
ul. Piotr Skargi 52

Klub Sportowy
DELFIN Gdynia

81-575 Gdynia
ul. Wschodnia 1b/15a

501-854-139

Uczniowski Klub Sportowy TROPS

83-300 Kartuzy
ul. Gen. Wybickiego 33

602-252-852
666-039-598

Klub Sportowy OSiR

89-600 Chojnice
pl. Niepodległości 6

tel. 52 554-16-40

Malborski Klub Sportowy „Delfin”

82-200 Malbork
ul. Wybickiego 28d/4

Uczniowski Klub Sportowy
„Żabianka” Gdańsk

80-354 Gdańsk
ul. Subisława 22

601-611-757

Młodzieżowy Międzyszkolny
Klub Sportowy Gdańsk

80-314 Gdańsk
al. Grunwaldzka 244

Uczniowski Klub Sportowy
„Tri-Saucony” Rumia

84-230 Rumia
ul. Tkacka 9

Uczniowski Klub Sportowy
„Siódemka” Gdynia

81-629 Gdynia
ul. Stawna 4/6

Gminny Klub Sportowy
„Gmina Kościerzyna”

83-407 Łubiana
ul. Szkolna 1

Klub Sportowy
„AQUARIUS” Sp. z o.o.

76-200 Słupsk
ul. Koszalińska 9

Młodzieżowy Klub Pływacki Gdańsk

80-850 Gdańsk
ul. Rajska 4b/1

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

Uczniowski Klub Sportowy
„Ósemka” Chojnice

89-604 Chojnice
ul. Młodzieżowa 44

600-945-630

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Sekcja Pływania Synchronicznego

80-314 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 244