DANE OSOBOWE

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Kub Sportowy Aquarius. Adres : ul. Koszalińska 9, 76-200 Słupsk, NIP: 839-317-03-11, KRS: 0000428639 .  Z administratorem można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: aquarius.slupsk@gmail.com lub w formie poczty tradycyjnej na adres klubu.

Dane osobowe będą wykorzystywane przez Klub w celu realizacji zadań statutowych Klubu, w szczególności w celu udziału w zawodach sportowych, przynależności do organizacji sportowych oraz w celach kontaktowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i w każdej chwili zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć kierując wniosek na adres e-mail: aquarius.slupsk@gmail.com

Dane osobowe mogą być udostępniane przez Klub  upoważnionym pracownikom, podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa.

Państwa dane osobowe będą przez nas przechowywane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Podane przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia ewentualnej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych, które Państwa dotyczą narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.