Przesunięcie zajęć porannych

Rozpoczęcie zajęć rannych rozpocznie się 27.09.2016.

Zajęcia odbywać się będą we wtorek i czwartek

w godz. 06.00-07.30

Odwołanie zajęć dla grupy „A” i grupy „B” w dniu 23.09.2016 r.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Przesunięcie zajęć porannych została wyłączona

Grupy Brodzik

Grupy na brodziku

Grupa  1  – godz. 16.15-16.45

  1. Kuprasiewicz Beronika 2011
  2. Tomasz Domański 2010

 

Grupa 2  – godz. 16.45-17.15

  1. Surma Maja 2011
  2. Dziubak Franciszek 2011
  3. Fecko Marcelina
  4. Stańczyk Oliwia 2009
Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Grupy Brodzik została wyłączona

Rozpoczęcie zajęć .

Rozpoczęcie zajęć dla dzieci pływających w Klubie w dniu 05.09.2016 r.

Grupa  ” A” zajęcia od poniedziałku  do czwartku godz. 15.15 -16.15 w piątek 15.15 -16.55 zajęcia ranne od 19.09.2016 r. dla części grupy „A”

Grupa  „B” zajęcia poniedziałek i środę godz. 16.15- 16.55 w piątek godz. 16.55-17.35

Grupa  ” C ” i  ” F”   zajęcia wtorek i czwartek 16.15-16.55

Grupa  „D” zajęcia wtorek i czwartek 16.55-17.35

Grupa „E” zajęcia poniedziałek i środa godz. 16.55 – 17.35

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Rozpoczęcie zajęć . została wyłączona

Zapisy na naukę pływania

Klub Sportowy Aquarius przyjmuje zapisy  dzieci na naukę pływania . Zajęcia prowadzimy na pływalni w Słupsku  – „brodzik „

Zapraszamy także dzieci na kontynuację nauki pływania na dużej pływalni. Dzieci przydzielane są do grupy według ich umiejętności pływackich.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod nr tel.

501 380 899 lub 503 932 949

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Zapisy na naukę pływania została wyłączona

Lista dzieci z podziałem na grupy

GRUPA  „A”                                                              GRUPA „B”

  1. Knetki Michał 2004                                                               1. Łuszkiewicz Hania 2006
  2. Knetki Marcin 2005                                                              2. Nowakowska Maja 2006
  3. Piotr Cywiński 2004                                                              3.
  4. Zinkowski Filip 2004                                                             4. Szweda Jagoda
  5. Maks Święch 2005                                                                 5. Kowal Joanna 2006
  6. Rudnik Szymon 2003                                                            6. Krzysztofowicz Gosia 2007
  7. Kuczerowski Kamil 2005                                                       7. Fecko Kacper
  8. Tatarczanu Damian 2004                                                      8. Oliwia Górska 2006
  9. Iga Ginda 2004                                                                       9. Łakomska Amelia 2006
  10. Maja Twerd 2004                                                                  10. Stanisław Rudziński
  11. Kozodój Agnieszka 2005                                                       11. Paulina Pobłocka 2006
  12. Rawa Wiktoria 2005                                                              12. Sobolewska Agata 2006
  13. Jakubowska Aleksandra 2005                                             13. Zosia Szwichtenberg 2007
  14. Szwichtenberg Julia 2006                                                     14. Konkol Kacper 2006
  15. Olschewska Magdalena 2006                                               15. Wypijewska Nikola 2007
  16.                                                                                                   16. Michalina Dąbrowska 2007

GRUPA  „C”                                                          GRUPA  „D”

  1. Żebrowska Hania                                                         1. Mateusz Kaczmarek
  2. Ariana Raczyńska                                                        2. Szymon Sadowski
  3. Wiktoria Teuchert                                                       3. Piotr Markowski
  4. Oliwia Pierzchalska                                                     4. Bartosz Ćwikliński
  5. Patryk Maroszek                                                        5. Kornelia Poleszak
  6. Tymoteusz Gierlach                                                   6. Agata Krzysztofowicz
  7. Johanson Kuba                                                            7. Wiktor Kucharczyk
  8.  Dederko Kamila 2008                                               8. Marcelina Nowakowska
  9.  Borowski Stanisław 2007                                          9. Aleksander Białas
  10. Woźniak Maksymilian 2007                                    10. Antoni Borowski
  11. Głaszcz Maciej 2007                                                  11. Musialik Kuba
  12.                                                                                      12.Szweda Jaśmina
  13.                                                                                      13.
  14.                                                                                      14.

GRUPA  „E”                                                 GRUPA  „F”

  1. Rodziewicz Krzysztof                                                1. Bajorek Bartosz 2007
  2. Jakub Głuszek                                                            2. Nowak Iga 2007
  3. Dawid Stereńczak                                                      3. Drygalska Kalina 2008
  4. Kowal Mikołaj                                                             4. Van Beek Alex 2008
  5. Łuszkiewicz Hubert                                                   5. Van Beek Weronika 2007
  6. Zagdan Wiktor 2001                                                 6. Dankiewicz Hanna 2008
  7. Hania Głuszek 2006                                                  7. Dankiewicz Patrycja 2007
  8. Klaudia Sommer 2006                                              8. Łącka Daria 2007
  9. Kamila Michalska

W przypadku pytań, wątpliwości lub innych problemów związanych z podziałem na grupy prosimy o kontakt pod nr. tel. 501 380 899

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Lista dzieci z podziałem na grupy została wyłączona